Grand Qualification - Hell Kaiser

08.03.2009 00:00

  Do Dolného Kubína sme sa dostali už 9:30, akosi CVČ bolo ešte zavreté a Bax musel vyzdvihnúť pár ďalších hráčov na stanici takže sme tam boli sami. Chvíľu sme skúmali cestu na zastávku, pričom som stále opakoval Hunterovi že pod jeho vedením sa stratíme. O 10:00 sme sa dostali do CVČ, Bax tam nanešťastie ešte nebol, prišiel až o 10:15 s ostatnými. Keď všetci spísali decklisty a Bax všetko pripravil tak sa turnaj konečne začal. Len pre poznámku hral som so svojimi Spellcastermi.

 
1.kolo – Spellcaster (Isis)
 
  • Keď som vydeľ že hneď v prvom kole proti mne stojí Isis tak som trochu dostal strach ale bol som zvedavý na jej deck. V prvej hre to šlo dosť pomaly, väčšinu mojich silnejších summonov prebila Bottomleskou alebo Old Vicite Magician, nakoniec som vďaka presným trefám Mysticalom a Breakerovím efektom vyhral. V druhom kole na mňa vytiahla nejakých tunerov, ktorých rýchlo stratila a Secret Village of Spellcasters, ktorá môjmu decku neuškodila, napriek tomu zachránil ma Obnoxious Celtic Guardian a Caius, jedny z mála monštier ktoré niesu Spellcaster v mojom decku. Nakoniec som ju nejako ubil nepamätám sa už presne ako. Napriek tomu skvelý duel dobre som si zahral.
 
2.kolo – Six Samurai (i´am sorry nepamätám si mena hráčov viem že mal veľa deckov :D )
 
  • Toto kolo si moc dobre nepamätám, zo začiatku som to skúšal skilledmi, nejako to nešlo hneď v druhom kole vyložil Grandmaster of the Six Samurai a toho som sa už nejako nezbavil. V druhej hre som mal celkom slušnú šancu, naše LP boli na podobnej úrovni, keď som to plánoval skončiť s Dark Magicianom, zaútočil som a rozbil sa sám o magické cylindre (i hate that card Marek o tom vie svoje).
 
3.kolo – Evil Hero (Hunter10)
 
  • Bežný Hunterovi Evil Herovia, v prvej hre som vyložil 3 sety Kycoo do ataku a bol som zo sebou spokojný. On hneď na to zahral Dark Fusion, už my boli sety na nič všetko dávalo target, pri čom vyložil Wild Cyclona, keby som si nechal aspoň shrink na ruke tak tú hru otočím no ale čo už, zaútočil Cyclonom a to bol koniec mojich setov, v ďalšom kole dal do poľa Lightning Golema a bol koniec na poli som nič nemohol udržať a tak ma ubil. V druhej hre mi neprišlo na ruku absolútne nič, Hunter hneď vyložil Stratos a Cyclona, ja s jedným monštrom v defe som toho veľa neustál, v ďalšom kole vyložil Golema a to som už nemal najmenšiu šancu, do dvoch kôl bolo po mne.
 
4.kolo – Six Samurai
 
  • V prvej hre sa mi celkom darilo aspoň na začiatku. Čo to som povykladal dal dáky dmg a potom ma ubil unionmy a efektmi. V druhej hre som nemal absolútne šancu, čokoľvek som vyvolal šla buď bottomless alebo Compulsory, no podarilo sa mi na chvíľu tam hodiť Dark Magician a Swift Gaia the Fierce Knight, ubral som mu pár LP a potom ma dal Lightning a dáky samurai.
 
 
Celkovo na to že to bol môj úplne prvý turnaj sa mi to páčilo, som rád aspoň za jedenáste miesto verím že nabudúce už dačo zvládnem, možno ak by som postavil narýchlo dákych Blackwingov tak by som mal väčšiu šancu. No ak dostanem do svojich mágov väčšiu rýchlosť tak to pôjde aj s nimi.