Grand Qualification - Hell Kaiser
Do Dolného Kubína sme sa dostali už 9:30, akosi CVČ bolo ešte zavreté a Bax musel vyzdvihnúť pár ďalších hráčov na stanici takže sme tam boli sami. Chvíľu sme skúmali cestu na zastávku, pričom som stále opakoval Hunterovi že pod jeho vedením sa stratíme. O 10:00 sme sa dostali do CVČ, Bax tam nanešťastie ešte nebol, prišiel až o 10:15 s ostatnými. Keď všetci spísali decklisty a Bax všetko pripravil tak sa turnaj konečne začal. Len pre poznámku hral som so svojimi Spellcastermi.